Zbaví se Real Reguilóna? Ve hře prodej hráče do Sevilly, nebo prodloužení hostování

Čas 03. 08. 2020, 16:34 | Autor S3F1K | Zdrojmanagingmadrid.com
Sergio Reguilón během derby
Sergio Reguilón během derby

Levý obránce, který letos podával v dresu španělské Sevilly skvělé výkony, čeká na vyřešení své budoucnosti. Vzhledem k tomu, že Real má v týmu dva skvělé hráče na tuto pozici, je velice pravděpodobné, že Reguilón dres Los Blancos v dohledné době neoblékne.

Jak informují španělská média, Real by se nebránil i prodeji hráče, zejména kvůli celosvětové pandemii a s ní spojeným poklesem tržeb. Hovoří se, že Real v důsledku této pandemie přišel až o 150-200 milionů eur.

Alespoň částečně by tuto díru mohl zacelit právě Sergio Reguilón, vedení klubu by prý kývlo na nabídku 20 milionů eur. Což je samozřejmě oproti oné ztrátě velice málo, nicméně nezapomínejme, že v souvislosti s odchody se skloňují další jména, jako James, Bale, Mariano či Ceballos. O možných odchodech jsme psali zde.

Ale zpět k Sergiovi. Levý kraj obrany má Real pokrytý velice dobře, Mendy je skvělým hráčem na příštích 8 let, do roku 2021 má smlouvu i Marcelo, který se pod Zidanem opět rozehrál k dobrým výkonům. Na Reguilóna by tedy nezbylo v Realu místo.

Nejlogištější by bylo prodloužit hostování Reguilóna o další sezónu, přičemž by po příští sezóně teoreticky mohl v Realu vystřídat Marcela, nerozhodne-li se Brazilec ještě zůstat v hlavním městě Španělska.

Jenže další a velice důležitá stránka věci je ta ekonomická, vedení Realu se tedy bude muset rozhodnout, zda hráče prodá a nebo zda si jej ponechá jako alternativu do budoucna.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (10 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!