Sergio Ramos: Jsem obrovsky šťastný. V Realu chci ukončit kariéru

Čas 17. 07. 2020, 00:21 | Autor Laša | Zdrojas.com
Sergio Ramos
Sergio Ramos

Pátý mistrovský titul s Realem Madrid získal Sergio Ramos, který ocenil hlavně přístup hráčů po koronavirové pauze. Na Santiago Bernabéu chce hrát až do samotného závěru kariéry.

Mistři. „Říkali jsme si, že musíme pracovat. Když to děláte dobře, na konci na vás vždy čeká odměna. Zvítězili jsme v 10 utkáních v řadě. To má velkou hodnotu.

Závěr sezóny. „Byla to atypická sezóna. Pro nikoho nic jednoduchého. Po restartu jsme do toho šli s tím, že musíme vše vyhrát. Navíc to nezáleželo jen na nás, protože jsme nebyli na vedoucí pozici. Ale hlavy jsme si nastavili tak, že míra chybovosti v nich prostě neexistovala. A dokázali jsme to. Hodně zápasů jsme vyhráli na sílu. To prostě nejde vyhrát pohodlně. Získali jsme pro klub 34. trofej pro vítěze La Ligy. Je to můj 5. ligový titul s Madridem. Jsem velmi šťastný.

Zidane. „Pro náš úspěch byl klíčový. Je to kapitán na lodi. Člověk, za nímž jdou všechny změny. Člověk, který svým hráčům věří jako nikdo jiný. Cítíme se s ním v pohodě a věříme v něj. Jeho úspěchy jen dokazují, jak je jedinečný.

Hodnocení sezóny. „Byla to liga o práci, úsilí a vytrvalosti. Kvůli všem okolnostem kolem však doufám, že další takový ročník už nebude.

Pokračování v Madridu. „Říkáte, že to prezident chce? Jsem potěšen. Rád bych svoji kariéru ukončil v Realu Madrid. Nemyslím si, že bude nějaký problém na mé straně, nebo na straně prezidenta.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (8 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!