OFICIÁLNĚ: Pokud Real Madrid získá titul, hráči nebudou slavit na Cibeles

Čas 15. 07. 2020, 11:35 | Autor S3F1K | Zdrojrealmadrid.com
Real Madrid
Real Madrid

V případě korunovace Realu Madrid mistry Španělska, nebudou Ramos a spol. slavit na náměstí Cibeles. Za vše může celosvětová pandemie koronaviru. Oficiální vyjádření již vydal na svých webových stránkách také klub.

1. Všichni jsme si vědomi náročné situace, která probíhá všude světě a díky extrémnímu úsilí všech zúčastněných se nám podařilo pokračovat v dohrání ligových soutěží.

2. Jak Real Madrid, tak Barcelona mají stále možnost stát se ligovými šampiony, protože zbývají dohrát dvě ligová kola.

3. V případě korunovace Realu Madrid ligovými šampiony, hráči nenavštíví náměstí Plaza de Cibeles. Všechny fanoušky zároveň prosíme, aby se nikde nehromadili a projevili maximální zodpovědnost, aby nedošlo k šíření viru.

4. Real Madrid děkuje za pochopení všem fanouškům. Celý klub vynaložil velké úsilí, aby se soutěž mohla dohrát a vždy bylo naším cílem slavit s fanoušky, ale jsme si vědomi extrémní situace, ve které se právě nacházíme.

5. Real Madrid cítí zodpovědnost prokázat respekt a úctu všem lidem zapojeným do boje proti této pandemii a rozhodně nechce nijak zvyšovat rizika spojená s šířením možné nákazy.

Dále se k situaci vyjádřil starosta Madridu, ten vyzval fanoušky, aby slavili na balkonech s vlajkami, nikoliv nikde shromážděni v houfech. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (1 příspěvek) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!