Achraf se rozloučil s BVB a chystá se do Interu. Dostane v Realu znovu šanci Odriozola?

Čas 01. 07. 2020, 10:15 | Autor podvinho
Vrátí se Álvaro Odriozola do Realu?
Vrátí se Álvaro Odriozola do Realu?

Vše se zdá být nad slunce jasné. Obránce Achraf Hakimi ukončil své působení v Borussii Dortmund, do Realu Madrid se ale nevrátí. Marocký reprezentant by se měl upsat Interu, dokonce je již podle zákulisních informací v Miláně na zdravotní prohlídce.

„Nikdy nezapomenu na Žlutou Zeď, moje angažmá v Dortmundu bylo neuvěřitelné a věřím, že se naše cesty jednou opět setkají,“ prohlásil včera Achraf Hakimi na adresu Borussie. „Děkujeme za vše a přejeme jen to nejlepší do budoucna,“ reagoval německý klub.

Obránce, který v této sezoně udivil Bundesligu a patřil mezi nejlepší hráče celé soutěže, se připravuje na přestup do Interu Milán, kde by měl mít garantovanou pořádnou porci minut. Právě na tom údajně ztroskotal návrat do Realu či případný přestup do Bayernu, který měl o Hakimiho také velký zájem.

Podle informací deníku AS již Achraf přiletěl do Milána a čeká ho zdravotní prohlídka. Po ni by se měl transfer v hodnotě 40-50 milionů eur (+ možné bonusy) uzavřít.

Šance pro Odriozolu?

Hakimiho odchod, nebo přesněji nenávrat, znamená, že Real musí řešit pozici pravého obránce. Jedničkou na tento post je Dani Carvajal, ale jít do sezony bez přirozené náhrady by bylo velké riziko, ačkoliv zaskakovat na jeho postu mohou Nacho či Militão.

Logicky se nabízí jedno jméno - Álvaro Odriozola. Španěl odešel v zimě do Bayernu Mnichov, toto hostování se ale změnilo v noční můru, když Odriozola odehrál pouhých 153 minut a nejvíce upoutal zraněním spoluhráče na tréninku...

Ani před svých odchodem neměl bývalý hráč Realu Sociedad dobrou formu, jenže Realu prostě na pravém obránci hráči chybí a mladí z Castilly, konkrétně Guillem a Sergio López, zatím kvalit na první tým určitě nedosahují.

Nedá se navíc očekávat, že by chtěl Real do nového pravého obránce výrazně investovat. Proto je minimálně šance v přípravě pro Álvara Odriozolu reálným východiskem.

Santiago Bernabéu
BLOG: Pokud Achraf nechce bojovat, nemůže být v Realu

Fanoušky Realu Madrid namíchla informace, že je na spadnutí odchod Achrafa Hakimiho do Interu Milán v hodnotě 40 milionů eur (+ bonusy). Pokud Bílý balet o marockého reprezentanta přijde, bude to opravdu velká škoda. Je tam ovšem jedno velké ALE. Více zde >>>

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!