Real Madrid se zúčastní Evropského Poháru Solidarity

Čas 19. 05. 2020, 13:28 | Autor Hawk | Zdrojrealmadrid.com
Evropský Pohár Solidarity
Evropský Pohár Solidarity

Real Madrid zorganizuje společně s Bayernem Mnichov a Interem Milán v roce 2021 Evropský Pohár Solidarity. Tyto 3 týmy chtějí tímto turnajem vyzdvihnout solidaritu a soudržnost mezi lidmi v Evropě.

Pohár Solidarity se odehraje v roce 2021 a půjde konkrétně o 3 zápasy. Jeden v Miláně, jeden v Madridu a jeden v Mnichově. Oficiální datumy těchto zápasů budou oznámeny v budoucnosti. Záležet bude na oficiálním kalendáři pro další sezónu. Jíste je to, že tento pohár se bude hrát jen tehdy, kdy se ho bude moci účastnit veřejnost.

Všechny týmy se spolu utkají v jednom zápase. Real Madrid – Inter Milán proběhne v Madridu. Inter Milan – Bayern Mnichov proběhne v Miláně a zápas Bayern Mnichov – Real Madrid proběhne v Mnichově. Veškerý výtěžek z těchto zápasů půjde na podporu zdravotnictví v Itálii a Španělsku.

Všechny tři kluby rozešlou pozvánky pro zdravotní sestry a doktory, aby se mohli přijít na zápasy podívat. Podle prvních informací už Bayern rozeslal 5000 pozvánek. Všechny kluby chtějí těmto hrdinům vyjádřit respekt a vděčnost za všechno, co pro lidi v této těžké době udělali.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!