OFICIÁLNĚ: Real Madrid se vrací k tréninku! První je naplánován na pondělí 11. května

Čas 08. 05. 2020, 19:01 | Autor S3F1K | Zdrojrealmadrid.com, marca.com
Tým se sešel po téměř dvou měsících
Tým se sešel po téměř dvou měsících

Téměř po dvou měsících se ve Valdebebas sejdou hráči a trenéři Realu Madrid, aby se připravili na dohrání přerušené sezóny. Tento týden se všichni hráči a další zaměstnanci podrobili testu a jelikož všechny výsledky byly negativní, klub na pondělní 10. hodinu dopolední svolal první trénink.

Jak budou tréninky Realu nyní vypadat? Všichni by měli dorazit do tréninkového centra již převlečeni do sady na trénování a s ochrannými rukavicemi, či rouškami. Hráčům zřejmě nebudou k dispozici šatny ani sprchy ve Valdebebas, aby se zamezilo možnému riziku přenosu. Od 11. května tedy budou trénovat individuálně a plnit tréninkové jednotky, které jim trenéři připraví.

O týden později (18. května) by hráči měli být rozděleni do skupin po šesti a začít s jakýmsi základním skupinovým tréninkem.

A konečně, od 25. května by měli již všichni hráči trénovat naplno, jak byli celou dobu zvyklí.

Samozřejmostí je, že všichni hráči a ostatní zaměstnanci, kteří mají přístup do tréninkového centra, budou muset být od okolního světa naprosto izolovaní, stýkat by se tedy měli pouze spolu a se svou rodinou, aby se vyloučilo riziko možné nákazy.

Vše je ale pouze předběžné, jisté je zatím pouze to, že se hráči sejdou příští pondělí v 10:00.

Těšíš se na pokračování sezóny?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!