Ajax si chtěl na Twitteru vystřelit z Ramose. Kapitán Realu mu to vrátil i s úroky!

Čas 02. 04. 2020, 11:06 | Autor podvinho | ZdrojTwitter.com
Sergio Ramos s Duodécimou
Sergio Ramos s Duodécimou

Začínat si na Sergia Ramose? A ještě, když jde o „jeho“ Ligu mistrů? Na to pozor, mohli byste dost narazit! Tak jako naposledy Ajax Amsterdam, kterému kapitán Realu vtipně odpověděl...

Samozřejmě jde o srandu a nadsázku z obou stran. Ajax se ve středu snažil na Twitteru vtipným způsobem připomenout loňské vyřazení Realu v osmifinále Ligy mistrů.

Ve svém příspěvku upozornil nizozemský klub na to, že Sergio Ramos nemohl odvetu hrát z důvodu třetí žluté karty (kterou si podle UEFA nechal dát úmyslně) a jeho gesto ve VIP boxu připodobnil k oslavě jednoho z gólů v podání Dušana Tadiće.

Jenže Sergio Ramos si rychle přichystal odpověď. Ajaxu poslal bez komentáře fotku, na které jsou zobrazeny jeho čtyři triumfy v Lize mistrů. Kapitán Realu má mimochodem v současné chvíli na svém kontě stejně titulů v Lize mistrů (dříve PMEZ) jako celý Ajax.

A kdo pomyslnou bitvu na Twitteru vyhrál? Podle počtu lajků jednoznačně Sergio Ramos. Zatímco původní tweet Ajaxu má aktuálně něco přes 14 tisíc lajků, Ramosova odpověď již překonala metu 100 tisíc.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!