Hráčům Realu Madrid skončila karanténa. Nic se pro ně ale teď nezmění

Čas 27. 03. 2020, 10:24 | Autor Laša | Zdrojas.com
Základní sestava v Zaragoze
Základní sestava v Zaragoze

Ve čtvrtek uplynula hráčům i zaměstnancům Realu Madrid patnáctidenní karanténa, nařízená 12. března poté, co basketbalista Trey Thompkins byl pozitivně testován na kronavirus. Podle deníku AS nemá od té doby žádný jiný hráč pozitivní test na nemoc Covid-19. Znamená to tedy, že pro 750 hráčů a zaměstnanců v pátek skončila karanténa.

Neznamená to však, že by se Zinedine Zidane  se svými svěřenci vrhl do přípravy ve Valdebabas. Hráči se do tréninkového procesu ještě nějakou dobu nezapojí, protože ve Španělsku i nadále trvá nouzový stav. To znamená, že všichni hráči zůstanou ve svých domovech v Madridu a jeho přilehlém okolí, s výjimkou Luky Joviće, který minulý týden odcestoval se svolením klubu do Srbska, za což si však ve své zemi vysloužil tvrdou kritiku.

Hráči nyní budou pokračovat v individuálním tréninkovém plánu, který pro ně vypracoval Zinedine Zidane se svým štábem. Los Blancos byli a i nadále budou v kontaktu s klubovými lékaři, které musejí kontaktovat v případě jakýchkoliv příznaků nemoci Covid-19.

Takřka všichni hráči mají ve svých domovech tělocvičny a posilovny, takže pro Gregoryho Duponta nebylo problém pro ně vypracovat tréninkové plány. Zinedine Zidane si se svými svěřenci pravidelně telefonuje, aby se informoval o jejich stavu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!