Velké hodnocení všech hráčů Realu za sezonu: Čísla, zajímavosti i momenty k zapamatování

Čas 15. 03. 2020, 18:25 | Autor podvinho
Hráči Realu Madrid se radují z branky
Hráči Realu Madrid se radují z branky

Fotbalová sezona je aktuálně pozastavena. V novém seriálu portálu BilyBalet.cz se proto podíváme na to, jak si v ní hráči Realu Madrid vedli. Těšit se můžete na zajímavá čísla i komentáře. Právě vy, naši čtenáři, pak budete moci každého hráče oznámkovat.

Fotbal a veškerý sport v tuto chvíli až na výjimky kvůli pandemii zcela stojí a není jisté, zda se vůbec aktuálně rozehrané sezony dohrají. Věříme, že právě teď ale fotbaloví fanoušci potřebují rozptýlení víc, než kdy jindy. Proto spouštíme velký seriál s hodnocením všech hráčů Realu Madrid.

Čísla i hodnocení čtenářů

Každý den se budeme snažit přinést hodnocení 1-2 hráčů za aktuální sezonu, ve které Real Madrid zatím opanuje 2. místo v La Lize, má nepříliš dobře rozehrané osmifinále Ligy mistrů a vypadl z domácího poháru Copa del Rey. Zároveň také vyhrál španělský Superpohár.

Každý hráč bude mít svůj vlastní článek. V něm naleznete zajímavé statistiky, komentář k jeho výkonům i nejzajímavější moment. Všechny fotbalisty navíc budou redaktor i čtenáři za jejich výkony známkovat jako ve škole a po konci seriálu se budete moci těšit na velký souhrn hodnocení.

A to nejlepší? Startujeme již dnes! Jako první nebude na řadě nikdo jiný než brankářský jednička Thibaut Courtois...

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (3 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!