Záloha Realu předčila soupeře z Barcelony. Hodnota Valverdeho a Casemira se zvedá

Čas 06. 03. 2020, 10:53 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Federico Valverde v akci
Federico Valverde v akci

Klíčový prvek výhry Realu Madrid nad Barcelonou? Záložní řada! Trojice Casemiro, Fede Valverde a Toni Kroos předvedla v El Clásiku skvělý výkon a to se odrazilo také na hodnotě zmiňovaných hráčů.

Záloha Realu Madrid předčila trojici Sergio Busquets, Frankie de Jong a Arthur. Záložní řadě Bílého baletu navíc vypomáhal Isco, který předvedl velmi kvalitní výkon.

Toni Kroos narýsoval luxusní asistenci na rozhodující gól, Casemiro prakticky vynuloval hvězdného Lionela Messiho a Fede Valverde oběhal obrovský prostor a vybojoval spoustu míčů.

Vynikající výkon v El Clásiku se dokonce odrazil hned na hodnotě některých hráčů podle odborného serveru Transfermarkt. Casemirova hodnota se zvýšila ze 70 milionů eur na 80, Valverdeho pak z 50 milionů na 60. Třetí do party, Toni Kroos, zůstal na svých 60 milionech.

Samozřejmě jde vždy o teoretické ceny, které jsou ve finále závislé na trhu. A není třeba debatovat o tom, že by někdo ze zmiňovaných hráčů byl na prodej. Podle částek na Transfermarktu má každopádně Real Madrid aktuálně nejhodnotnější zálohu v La Lize.

Ne u všech hráčů Bílého baletu se ale hodnota zvedá. Například hodnota Edena Hazarda, především kvůli již třetímu zranění v sezoně, klesla ze 120 milionů eur na 100 milionů.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!