Reinier: Je to sen, který se stal skutečností. Za Real Madrid klidně položím svůj život

Čas 18. 02. 2020, 16:47 | Autor Laša | Zdrojrealmadrid.com
Reinier
Reinier

Reinier byl dnes představen jako hráč Realu Madrid. V prvních slovech, která pronesl již jako člen rodiny Los Blancos neskrýval dojetí. Hovořil o splněném snu. Nezapomněl poděkovat rodině.

Je to sen, který se stal skutečností. Můj otec, moje matka, moje sestra a celá moje rodina si přáli, abych si jednoho dne zahrál za Real Madrid. Jsem rád za tuto příležitost.

Brazilci v týmu. „Jsou to velcí hráči. Včera jsem byl doma u Viníciuse. Je to můj přítel. Jsem si jistý, že mi on, stejně jako další Brazilci hodně pomohou. Hodlám využít tuhle příležitost.

Z Flamenga do Castilly. „Flamengo je největším klubem v Jižní Americe. Potěšilo mě přijetí, kterého se mi dostalo od mých nových spoluhráčů. Také od Raúla, který byl mým velkým idolem. Jsou tady skvělí lidé. Jsem velmi rád, že mohu spolupracovat právě s nimi. Zítra máme první trénink. Jsem připravený v neděli hrát. S Raúlem jsem mluvil. Přivítal mě v týmu a popřál mi hodně štěstí. Jsem si jistý, že ze sebe vydám to nejlepší. Vím, že za můj klub Real Madrid dám klidně svůj život.

Rodina. „Vzpomněl jsem si tady na vše. Celý můj dosavadní život mi proběhl před očima. Myslel jsem třeba na to, jak jsme s otcem museli opustit hlavní město, kde zůstala máma i mé sestry. Jsem si jistý, že za to, že tu dnes stojím, vděčím právě rodině. Jsem jim hodně vděčný.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!