Eden Hazard stále netrénuje s týmem. Jeho start v sobotním derby proti Atlétiku je vyloučen

Čas 27. 01. 2020, 13:49 | Autor Laša | Zdrojas.com
Eden Hazard na tréninku
Eden Hazard na tréninku

Belgický útočník se v tomto týdnu v soutěžním utkání ještě neobjeví. Eden Hazard v pondělí opět trénoval individuálně, byť s míčem, což znamená, že nezasáhne do sobotního El Derbi madrileňo proti Atlétiku.

Ještě v minulém týdnu to vypadalo, že by belgický hráč měl derby stihnout. Na tréninku dělal pokroky. Vstup do nového týdne a jeho individuální příprava však možnost, že by se v derby objevil v akci, vyloučila. 

Eden Hazard naposledy hrál 26. listopadu proti PSG v Lize mistrů. Původní předpoklady byly, že do hry nezasáhne do půlky prosince, doba rekonvalescence se však neustále prodlužuje. 

Až v minulém týdnu Hazard konečně začal trénovat ve Valdebabas s míčem, 58 dnů po zranění. Jak se však ukázalo, hned tak brzy se do soutěžních zápasů nevrátí. V klubu totiž nikdo nechce nic v jeho případě uspěchat.

Není to však tak, že by Hazard nedělal pokroky. Zinedine Zidane jej však chce mít 100% připraveného pro 26. únor, kdy Los Blancos čeká první osmifinále Ligy mistrů proti Manchesteru City, a 1. března pak El Clásico na Santiago Bernabéu. 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (9 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!