Hodnocení hráčů proti Valladolidu: Spolehlivá obrana, ale trápení ofenzivních es

Čas 26. 01. 2020, 23:35 | Autor Laša
Základní sestava Realu Madrid na hřišti Valladolidu
Základní sestava Realu Madrid na hřišti Valladolidu

Nejlepším hráčem zápasu ve Valladolidu byl Nacho. Spolehlivě a bezchybně bránil, brankou navíc týmu zajistil tři body a vedení v La Lize.

6,5

Thibaut Courtois

Courtois

Díky podpoře obránců mnoho práce neměl. Musel řešit dva centry, které se nebezpečně stáčely do brány. Další čisté konto! 

8,5

Nacho

Nacho

Ačkoliv je schopen zaskočit na kterékoliv defenzivní pozici, šlo vidět, že pravý kraj obrany není jeho doména. Přesto podal spolehlivý výkon, domácí se přes něj k ničemu nedostali. Brankou po více než dvou letech zachránil tři body pro Real. 

7,0

Raphaël Varane

Varane

Francouzský stoper odehrál zápas na úrovni, jak jsme u něj v letošní sezóně zvyklí. V hlavičkových soubojích byl neporazitelný, 

7,5

Sergio Ramos

Ramos

14 dnů stačilo Ramosovi, aby se dal do pořádku po zranění kotníku ve finále Supercopy. Jistý výkon v obraně, soupeře do ničeho vážného nepustil. Pět vyhraných hlavičkových soubojů

7,5

Ferland Mendy

Mendy

Pokud jde o obrannou činnost, Mendy je skvělý. Rychlostí se mu nikdo ze soupeřů nevyrovnal, navíc dobře umí číst hru. V 80. minutě se položil do střely Guardioly a zachránil tým před inkasovanou brankou. Měl největší počet driblinků z celého týmu - 5. Jeho slabina je však v podpoře útoku. Centry nejsou přesné.

7,5

Casemiro

Casemiro

Brazilec odehrál zápas, jaký jsme od něj očekávali. O jeho významu pro defenzivu není nutné psát, v 11. minutě málem Los Blancos poslal do vedení. Těsný ofsajd jej připravil o třetí branku z posledních dvou zápasů.

5,0

Luka Modrić

Modrić

Dnešní zápas Lukitovi nevyšel. Proti úporně bránícím hráčům Valladolidu se nemohl prosadit, nic nebezpečného pro obranu domácích nedokázal vymyslet. 

8,0

Toni Kroos

Kroos

Německý špílmachr opět vynikal v přesnosti přihrávek. Z 90 pasů jich 88 nalezlo svého adresáta, což znamená úspěšnost 98%. K tomu 4 klíčové přihrávky. Připsal si asistenci u branky Nacha.

5,0

Isco

Isco

Tenhle zápas nebyl Iscův. V přehuštěné obraně Valladolidu se nedokázal kličkami prosadit, jeho silné stránky byly domácími eliminovány. Snad jen uvolnění Benzemy do šance v 50. minutě stojí za zmínku, to je však málo.

6,0

Rodrygo

Rodrygo

Mladíkovi nelze upřít snaha. Zapojoval se do kombinací, nabíhal si na centry, stejně tak si chodil pro přihrávky do hloubky pole. Domácí jej přivítali dvěma ostrými zákroky. Po změně stran nebyl příliš vidět, přesto však jednou ohrozil Masipa. Vyslal vůbec první střelu Los Blancos v utkání.

6,0

Karim Benzema

Benzema

Šest zápasů již Karim nedal branku. V první půli neviditelný, i když to nebyla tak docela jeho vina. V přehuštěné obraně se k němu dostalo jen málo přihrávek. Do dvou šancí se přeci jen dostal po změně stran, ani z jedné však branka nepadla. A ty u něj chceme vidět především.

-

Lucas Vázquez

Vázquez

Nehodnocen. Na trávník přišel až v 73. minutě, do zápasu však výrazněji nepromluvil.

-

Federico Valverde

Vázquez

Přišel na závěrečné minuty zpevnit obrannou činnost týmu. Není co hodnotit.

-

Luka Jović

Vázquez

Střídání ve 3. minutě nastavení mělo ryze taktický charakter.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!