Raphaël Varane: Zidane má důvěru ve svoji práci. V kariéře mě ovlivnili Pepe a Sergio Ramos.

Čas 16. 01. 2020, 21:50 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Raphaël Varane se superpohárem 2020
Raphaël Varane se superpohárem 2020

Raphaël Varane získal v neděli již 18. trofej s Realem Madrid. Ve čtvrtek poskytl rozhovor pro sportovní server DAZN.

Zidane. „Zizou je pro mě skvělým příkladem. Je velmi klidný, vždy zůstává pozitivní. Věří v sebe a svoji práci.

Cíle. „Je to jednoduché: Neustále vyhrávat. Díky vítězství zažijete emoce, které chcete zažít znovu a znovu. Také chcete dokázat, že jste nevyhráli náhodou a můžete o tituly soutěžit i v dalších letech. To, co jsem už vyhrál, je jako sen. Víc než to. Nikdy by mě nenapadlo, že mohu vyhrát tolik pohárů.

Hrát za Real. „Být hráčem Realu Madrid znamená, že máte jen velmi malý prostor pro chyby. My obránci musíme vědět, jak správně bránit, protože díky vysunutému napadání máme za sebou dost volného prostoru ke gólmanovi. Proto musíte mít maximální možnou koncentraci po celý zápas.

V mé kariéře mě hodně ovlivnili hráči jako Pepe a Sergio Ramos. Oba jsou to skvělí obránci. Jmenovat musím i Cristiana Ronalda, který by měl být vzorem pro každého fotbalistu. Hodně jsem se od nich naučil. Například Sergio Ramos má jedinečnou vítěznou mentalitu. Sergio chce vždy vyhrát, dokonce i na tréninku. Má zkušenosti a nikdy neztrácí motivaci.

Eden Hazard. „Do týmu zapadá dobře. Má velký talent. Hrát s ním je potěšením, v poli dokáže být rozdílovým hráčem.

Messi. „Lionel je speciální hráč. Nemůžete jej bránit jako ostatní. Vyžaduje to hodně pozornosti. Musíte bránit jako tým. Nikdo si nemůže dovolit Messimu nechat volný prostor.

Budoucnost. „Každý rok před námi v Realu stojí velká výzva. Jsem tu již osmým rokem, ale před začátkem každé sezóny začínáme od nuly. Musíme provést v hlavě restart, abychom pro další úspěch udělali maximum.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!