Mbappé před přestupem do PSG: Real na mě počká, nechci opouštět Francii po roce

Čas 03. 11. 2019, 14:50 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Kylian Mbappé
Kylian Mbappé

V roce 2017 se strhla přestupová tahanice o mladíka zářicího v dresu francouzského Monaka. Nebyl jím nikdo jiný než mladý Kylian Mbappé. Po dvou letech veřejně promluvil jeho bývalý zaměstnavatel, prezident Monaka Vadim Vasilyev.

Real i PSG nabízeli za Mbappého stejnou částku, čili 180 milionů eur, Francouz se však stěhoval do Paříže. Ptáte se, i po dvou letech, proč? Odpověď nám dá zmíněný šéf Monaka.

„Vadime, v hloubi duše vím, že je moc brzo, abych opustil Francii. Hraji ve Francii teprve jednu sezónu, jsem Pařížan, nechci opouštět svou rodnou zemi takhle. “

„Chci zanechat stopu ve své rodné zemi, Real na mě počká, myslím si. “

Další slova už vyřkl samotný prezident Vasilyev. „Kylian je stále ten stejný kluk, jakým byl předtím. Je ovšem o mnoho lepší, sebevědomější a už má nějaké renomé. “

„Chce hrát pořád, když nehraje, cítí se nekomfortně, až jako by byl nemocný. “

„Real Madrid ti zaklepe na dveře, řekl jsem mu tehdy. Celé Bernabéu ti bude aplaudovat, až tam přestoupíš. “

Až následující měsíce (roky) nám ukáží, zda opravdu bylo Mbappého cílem, zahrát si v PSG, vyhrát s ním domácí tituly a poté jako megastar přestoupit do hlavního města Španělska.

Mbappé má v Paříži smlouvu do června 2022, pokud jí tedy neprodlouží, je možné, že bude na prodej po příští sezóně. To ale ovšem dlouhá budoucnost, nechme se překvapit.

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!