Zinedine Zidane po zápase: Jsem na Thibauta pyšný. Potřeboval zápas, jako byl tento

Čas 23. 10. 2019, 00:35 | Autor Hawk | Zdrojmarca.com, realmadrid.com, twitter.com
Zinédine Zidane
Zinédine Zidane

Po vítězném zápase se před novináře dostavil Zinedine Zidane, který byl velmi spokojený s výkonem všech hráčů. Pochvalu dostali například Courtois, Valverde nebo Hazard s Rodrygem.

Analýza zápasu „Udělali jsme od všeho kousek. Courtois nás zachránil dvěma skvělými zákroky, ale celkově jsme předvedli skvělý výkon. Ano pokud nedáte druhý gól v zápase, pak je konec trochu nervózní a těžký, ale jsem hrdý na své hráče, všichni hráli naplno."

Důležitost Valverdeho a Rodryga „Oba jsou důležitými hráči prvního týmu. Trénují dobře a jsou pro nás velmi důležití. S Rodrygem se nic nezměnilo, hrál velmi dobře. Může hrát za Castillu, ale může také nastupovat za A tým. Podal opravdu dobrý výkon v dnešním zápase. Jsem s ním velmi spokojený."

Tlak „Je to fotbal. V minulosti jsme toho hodně vyhráli, vím kde jsem a v jaké pozici jsem. Proto jsme dnes odvedli dobrý výkon a reagovali jsem na naši špatnou formu. Hráči vyvinuli obrovské úsilí. Není snadné vyhrát na tomto stadionu, ale ukázali jsme osobnost a vyhráli. Pokud prohrajete zápas, musíte následující vyhrát, a to se nám povedlo.“

Eden Hazard „Nemyslím si, že by byl frustrovaný. Vytvořil několik dobrých šancí a je normální, že někdy trefíte břevno. Ani já ani on nemáme strach. Bude lepší a lepší."

Courtois „Ano jsem na něho pyšný. Potřeboval zápas, jako byl tento. Všichni jsme za něj šťastní. Je to náš brankář a dnes nám pomohl k vítězství.“

Fede „Hrál velmi dobře. Je mladý a chce dokázat, že na to má. Všichni jsme za něj šťastní.“

Benzema „Je to jeden z naších kapitánu, je uplně normální, že pomáhá spoluhráčům a radí jim. (Karim Benzema v zápase radil a předával instrukce Rodrygovi) pozn. Redakce. "Všichni jsme na stejné lodi, je skvělé, že pomáhá i něčím jiným, než jen hraním. Jsem za něj velmi šťastný." 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!