Přátelé mi říkali, že před svou prezentací určitě zakopnu, což se opravdu stalo, směje se Mendy

Čas 16. 09. 2019, 14:38 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Ferland Mendy
Ferland Mendy

Speciální zápas pro Ferlanda Mendyho, bude jistě souboj proti PSG. Francouz se totiž narodil kousek od Paříže.

Mendy dorazil, aby vytvořil konkurenci pro Marcela, nebo aby ho dokonce vytlačil ze sestavy, což vzhledem k jeho výkonům není nereálné. Čtyřiadvacetiletý bek si již taky pobyl pár týdnů na marodce, ani jemu se nevyhnulo zranění.

Nyní je však fit a připraven bojovat o své místo v sestavě. O víkendu proti Levante byl na lavičce, mohl by tak zasáhnout do zápasu Ligy mistrů proti PSG, kde vinou karet nebude k dispozici Sergio Ramos ani Nacho, takže Real má k dispozici pouhé 2 stopery (Varane a Militåo) a čtyři krajní obránce.

Teď se krátce Mendy vrátil ke své předsezónní prezentaci, když ho vyzpovídal Canal+. „Byl jsem velice nervózní, přátelé mi řekli, že určitě zakopnu, což se nakonec také stalo,“ vzpomíná bek.

„Když jsem dorazil a viděl všechny ty fanoušky kolem, řekl jsem si jen 'Oh'. Říkal jsem, že nesmím zakopnout, aby se na mojí prezentaci takhle nevzpomínalo, ale byl jsem opravdu nervózní, jako nikdy v životě. Opravdu jsem pak zakopl.“

„Nejtěžší období mé kariéry a mého života bylo, když mi doktor v PSG řekl, že mi možná budou muset amputovat nohu, dlouho jsem byl jen na vozíku, učil jsem se opět chodit, věřil jsem a nakonec jsem se z toho dostal,“ vrací se k těžkému momentu Mendy.

„Jsem z Paříže, bude to zvláštní okamžik, stadion bude plný fanoušků, bude to skvělé.“

 

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (2 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!