Kubo ohromuje fanoušky skvělými výkony, Vinícius stagnuje

Čas 01. 08. 2019, 11:40 | Autor Hleďas | Zdrojmarca.com
Takefusa Kubo
Takefusa Kubo

Příprava Realu je v plném proudu a fanoušci Bílého baletu zatím nemají mnoho důvodů k optimismu. Jednu z mála radostí představují výkony mladičkého Japonce Takefusy Kuba. Dalším mladík v bílém dresu Vinicius se naopak stále hledá.

Zinedine Zidane se nebojí dát mladým hráčům šanci, což dokázal v 73. minutě zápasu proti Fenerbahce, kdy na hřiště poslal 18 letou japonskou hvězdičku. A ta opět rozhodně nezklamala. Kubo po celou přípravu předvádí takové výkony, které neočekával asi ani nejoptimističtější fanoušek Realu Madrid a hlasitě si říká o místo v prvním týmu Los Blancos pro příští sezonu. Nebojí se hrát a ukázat svoji vytříbenou techniku, střílí, nahrává, dělá kličky. Kromě vlastní nebezpečné střely, připravil v utkání proti tureckému soupeři několik nebezpečných šancí pro své zkušenější spoluhráče, přestože ani jedna nevedla ke gólu.

V o poznání horší situaci je brazilský talent Vinícius Juniór, který si získal srdce fanoušků Realu Madrid v minulé sezoně. Letos je to však úplně jiný Vinícius. Proti Fenerbahce Brazilec startoval na pravé straně a ukázal, že se zde necítí přirozeně. Ve druhé půli mu Zidane dovolil přesunout se na levou stranu a jeho výkon byl o poznání lepší, když připravil šanci pro Isca. Přesto Vinícius neprochází nejlehčím obdobím a bude důležité, aby mu zkušenější hráči pomohli.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!