SHRNUTÍ NOVINEK (3): Rodrygův nádherný gól, čísla na dresech, Baleova situace a nový trávník

Čas 22. 07. 2019, 11:45 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com, as.com, managingmadrid.com
Hráči na americkém turné
Hráči na americkém turné

V dalším díle tohoto seriálu se ještě krátce vrátíme k zápasu proti Bayernu, podíváme se na Rodrygův přímý volný kop a řekneme si něco o číslech pro nové posily.

Debutanti

V prvním přípravném utkání debutovaly všechny posily, které jsou s týmem. V zahajovací jedenátce byl ovšem pouze Eden Hazard. Belgičan odehrál první poločas, když ho pak na hřišti nahradil Vinícius. Do druhé půle se dostali i zbylé posily Luka JovićFerland Mendy, Rodrygo a Japonec Kubo.

Čísla dresů

Těžko říct, zda šlo pouze o jeden zápas, nebo o sérii přípravných, ale možná už některé nové posily mají svá čísla.

Eden Hazard hrál s číslem 50, což znamená jediné, klub se bude snažit najít marketingově výhodnější číslo, například 11 bude brzy volné.

Luka Jović nastoupil s číslem 18, Ferland Mendy měl 23, Kubo 26 a Rodrygo 27. Jak u Joviće, tak u Mendyho čísla smysl dávají, protože jsou volná a tak by hráčům mohla zůstat i do nové sezóny. 

Smysl dávají i zbylá dvě jména, jak Rodrygo, tak Kubo nebudou zaregistrováni jako hráči prvního týmu, takže nesmí mít číslo od 1 do 25. A číslo 28 už má Vinícius.

Rodrygův gól

Když se v 84. minutě zápasu postavil k volnému přímému kopu Rodrygo, nikdo asi nečekal, jak dokonale trefí šibenici (čas 0:38).

Po zápase Rodrygo jen řekl: „Kopal jsem přímé kopy v Santosu, tak jsem se zeptal, jestli mohu zkusit tuto standartku.“

Baleova budoucnost

Pro ty z vás, kteří nečetli Zidanův projev po zápase s Bayernem, to ještě jednou shrneme. Velšan do zápasu nezasáhl, protože Zidane řekl, že Bale je na odchodu. Real jedná s jeho novým zaměstnavatelem a sám řekl, že neví, zda bude jasno do 24 nebo 48 hodin, ale čím dříve, tím lépe, pro všechny zúčastněné.

Nový trávník na Bernabéu

Stadion v Madridu se chystá na novou sezónu a hráči se budou prohánět po zbrusu novém trávníku. Práce na nové zelené ploše právě finišují a brzy bude vše připraveno.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!