SHRNUTÍ NOVINEK (1): Do Kanady dorazil Pérez i Isco, Díaz se zranil, vedení řeší Pogbu a Jamese

Čas 15. 07. 2019, 16:35 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com, managingmadrid.com, as.com
Florentino Pérez
Florentino Pérez

Real Madrid se již týden poctivě připravuje na novou sezónu a my jsme pro vás připravili článek, ve kterém shrneme všechno důležité, co se za tu dobu událo.

Luka Modrić opět trénuje, naopak se zranil Brahim

Chorvatský středopolař s číslem 10 byl nucen strávit dva dny mimo hlavní tým, protože utrpěl drobné zranění a připravoval se pouze individuálně. To samé se nyní stalo Brahimovi, který tak tráví čas v posilovně a regenerací. 

Není jasné, jak dlouho nebude Díaz trénovat s ostatními, podle oficiálních stránek Realu si poranil stehenní sval.

K týmu se připojil Isco, dorazil i Florentino Pérez

Isco měl od vedení Realu povolené, že může do Kanady dorazit později, očekával totiž narození potomka. Vše proběhlo v pořádku, Isco přivítal na svět nového člena rodiny a nic nebránilo tomu, aby se vydal za ostatními do Montréalu.

Do Kanady již dorazil i Pérez, který se bude snažit urychlit odchody z klubu, protože Real má stále 30 hráčů a to již jen měsíc před začátkem sezóny. Nejvíce se skloňují odchody Jamese, Ceballose, Nacha či Valleja.

Japonec Kubo válí, udivuje ostatní okolo sebe a Barcelona lituje

Když Real oznámil na svém webu, že získal Japonce Takefusu Kuba, dost lidí nechápalo, koho že vlastně vůbec jde. Jenže tento mladý Japonec, který dlouhou dobu válel v barcelonské akademii La Masia, dost rychle ukázal, že ho Real nekoupil jen kvůli prodeji dresů v Japonsku.

Osmnáctiletý nevysoký záložník byl dlouho považován za "japonského Messiho". Kubo, tráví předsezónní přípravu s prvním týmem Realu, poté však bude nastupovat za Castillu, kde ho povede Raúl.

Nebo alespoň takový je prozatím plán Realu, ale kdo ví, třeba se budeme moci kochat jeho hrou v prvním týmu již tuto sezónu.

Pro doplnění ještě dodám, že Joan Vilá (muž, který objevil například Puyola, či Xaviho, pozn. redakce) dodal, že nechat Kuba podepsat s Realem byla největší chyba, jakou Barcelona za poslední dobu udělala.

Pogba za 4 miliardy

Vedení United stanovilo cenovku za Paula Pogbu a termín, do kdy se Real, popřípadě další celky, musí rozhodnout, zda záložníka koupí, nebo ne. Cena je stanovená na 170 milionů eur a termín je 8.srpna.

Jamese chce Atlético

O kolumbijském záložníkovi jsme toho již také napsali dost. Zidane ho v týmu nechce, Bayern opci neuplatnil, James tedy opět odejde, tentokrát však již formou trvalého přestupu.

Nejvíce se mluvilo o zájmu Neapole, té se však cena 42 milionů eur zdá příliš vysoká a údajně nabízí o 2 miliony méně. Celou situaci sleduje Atlético, které nemá problém tuto částku zaplatit, dokonce prý nabízí milionů 50 a dalších 10 v bonusech.

Upřímně ale, když má James den, jeho levačka je druhá nejlepší na světě, nechat takového hráče přestoupit k přímému konkurentovi by byla obrovská chyba.

Lunin možná odejde na hostování, Navas zůstane

Zdálo se, že Keylorův odchod je nevyhnutelný, hráči se ovšem pryč z klubu nechce a tak nejspíše bude plnit roli dvojky a na hostování opět zamíří mladý Ukrajinec Lunin.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (16 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!