Raiola: Pogba požádal United o přestup. Hvězda chce do Realu, tvrdí L'Équipe

Čas 07. 07. 2019, 11:15 | Autor podvinho | ZdrojL'Équipe
Paul Pogba chce odejít z Manchesteru United
Paul Pogba chce odejít z Manchesteru United

Ledy se pohnuly. Známý agent Mino Raiola přišel s třaskavým vyjádřením - jeho hvězdný klient Paul Pogba chce podle svého zástupce odejít z Manchesteru United. Blíží se velký transfer do Realu?

O zájmu Realu Madrid o Paula Pogbu se mluví už nějakou dobu. Nyní vše dostává přece jen o hodně reálnější obrysy. Stačilo, aby promluvil hráčův agent Mino Raiola.

„Všchni ví, že Paul chce jít dál. Jsme uprostřed jednání. Každý v klubu, od trenéra až po vedení, ale zná Paulovo přání,“ řekl jasně jeden z nejvlivnějších agentů světa.

A konečně uznávaný francouzský deník L'Équipe přišel s velmi zajímavou informací pro fanoušky Realu Madrid. Podle jeho zdrojů se Paul Pogba rozhodl právě pro Los Blancos.

Francouz měl údajně odmítnout možnost návratu do Juventusu a jedním z hlavních důvodů je, že si chce zahrát pod svým krajanem Zinedinem Zidanem. A je tomu ochotný hodně obětovat, podle L'Équipe je dokonce připraven jít dolů s platem, což je důležitá podmínka přestupu.

Je ovšem jasné, že Real v případě zájmu čekají ještě tvrdá a těžká jednání. Hlavně o přestupové částce. United budou chtít za svou hvězdu alespoň 150 milionů. Jednou z možností, jak tuto částku snížit, by mohla být částečná hráčská kompenzace. Real údajně nabídl jednoho z dvojice Bale - Isco.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (15 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!