SPEKULACE: Keylor Navas může hrát roli v přestupu João Félixe do Madridu

Čas 04. 06. 2019, 18:53 | Autor Hawk | Zdrojmanagingmadrid.com
Keylor Navas
Keylor Navas

Jednička v brance pro příští sezónu je pravděpodobně jasná. Bude to Thibaut Courtois. Keylor má čas hledat si nového zaměstnavatele, jednou z možností by mohla být Benfica Lisabon.

Real Madrid by se mohl pokusit zakomponovat Keylora Navase do potenciálního přestupu Félixe z Benficy. Tento mladičký Portugalec je po své brilantní sezóně v hledáčku spousty klubů, včetně Realu Madrid.

Portugalské noviny Record uvádějí, že Los Blancos by byli ochotní podepsat Félixe. Jediným problémem jsou požadavky Benficy, na které Madrid nechce přistoupit. Řešením by mohl být právě Keylor Navas, který nemá v plánu plnit roli dvojky v Madridu. Tento krok by mohl dohodu mezi Benficou a Madridem výrazně zlevnit.

Důležité také je, že Benfica zoufale potřebuje podepsat brankáře a Barcelonský brankář Jasper Cillesen už není jejich prioritou.

Tato nabídka by mohla dávat smysl, vzhledem k tomu, jaký má Félix potenciál. Je to mladý a velmi nadějný hráč, kterému se dokonce přezdívá nový Ronaldo. Ovšem Real Madrid není ani zdaleka jediným týmem, který má o služby Portugalce zájem.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (21 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!