ANKETA: Zvolte hráče sezony 2018/19! Vyhraje dravé mládí, nebo zkušenost?

Čas 23. 05. 2019, 12:37 | Autor podvinho
Karim Benzema a Vinícius slaví branku
Karim Benzema a Vinícius slaví branku

Ač Real Madrid prožil nejhorší sezonu za poslední roky, ne všechny hráče lze házet do jednoho pytle. Proto jsme se rozhodli vybrat pětici, která bude aspirovat v naší anketě na hráče sezony. Toho už ale zvolíte vy. Komu dáte přednost?

Není divu, že ve výběru převládají hráči, u kterých by se to před sezonou nečekalo. Vzhledem ke špatným výkonům stálic jako Modrić, Kroos, Casemiro či Marcelo se ale právě oni budou ucházet o primát hráče sezony dle portálu BilyBalet.cz. Koho jsme zvolili a proč právě tyto hráče?

Karim Benzema

Jednoznačně nejlepší střelec Realu v této sezoně. Francouz byl v mnoha zápasech klíčovým hráčem. Nakonec nasázel v La Lize 21 branek a přidal 4 v Lize mistrů. Aby toho nebylo málo, zaznamenal také 8 asistencí. Svými výkony přesvědčil, že je stále více než platným hráčem Realu Madrid.

Vinícius Junior

Největší zjevení sezony. Teprve osmnáctiletý klučina přijal obrovskou zodpovědnost a po Solariho nástupu byl nejlepším hráčem týmu. Vinou mladické nerozvážnosti a slabší koncovky to nakonec stačilo pouze na 2 góly, přesto Brazilec naznačil obří potenciál a musí být v tomto výběru.

Reguilón

Góly u něj nehledejte, přesto prožil Rgeuilón parádní sezonu. A hlavně nečekaně. Ne náhodou vytlačil ze základní sestavy Marcela i pro klíčové zápasy a připsal si nakonec 3 asistence. Po příchodu Zinedina Zidana už příliš šancí nedostal, ale jeho výkony pod Solarim musely fanoušky nadchnout.

Sergio Ramos

Ani náš kapitán se nevyvaroval chyb, na druhou stranu se potvrdilo, že obrana s ním a bez něj je obrovský rozdíl (viz Ajax). Byl to Ramos, kdo často držel jinak prostupnou defenzivu. A navíc se i díky zahrávání penalt utrhl ze řetězu na druhé straně hřiště. V La Lize dal 6 gólů a stal se třetím nejlepším střelcem týmu.

Keylor Navas

Pátým mužem jsme zvolili brankáře, který dělal větší část sezony dvojku. Přesto v našem výběru nakonec figuruje a to i vinou toho, že jiní adepti (Marcos Llorente) odehráli málo zápasů. Navas byl přitom celou sezonu velmi jistý a v tomto ohledu Courtoise předčil. Přesto se nejspíš s klubem rozloučí.

Kdo je váš hráč sezony 2018/2019?

Karim Benzema (Počet hlasů: 445)
445

Vinícius Junior (Počet hlasů: 277)
277

Reguilón (Počet hlasů: 41)
41

Sergio Ramos (Počet hlasů: 58)
58

Keylor Navas (Počet hlasů: 47)
47Celkem hlasovalo: 868

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (38 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!