Raphaël Varane: Zůstávám v Realu Madrid!

Čas 22. 05. 2019, 01:58 | Autor Hawk | Zdrojmanagingmadrid.com , marca.com
Raphael Varane
Raphael Varane

Francouzský stoper Realu Madrid potvrdil v rozhovoru pro deník Marca, že bude hájit barvy Realu Madrid i v následující sezóně.

„Budu zde pokračovat i příští rok. Jsem si jistý, že znovu budeme zažívat vzrušující emoce,“ řekl obránce Madridu. Pár měsíců zpátky se dost spekulovalo o jeho odchodu, nicméně teď sám hráč potvrdil, že bude nosit bílý dres Madridu i v příští sezóně.

„Bojovali jsme a vydávali ze sebe to nejlepší. Neexistují žádné výmluvy. Je pravda, že nám chyběla jiskra. Já osobně jsem nehrál na své nejlepší úrovni, ale v příští sezóně zase uvidíte toho nejlepšího Varana.“

Návrat Zinedina Zidana do klubu pravděpodobně přesvědčil stopera Realu o setrvání. Francouzský trenér měl s Varanem vždy velmi dobrý vztah.

„Musíme se zlepšit a Zidane to ví. Musíme částečně obměnit tým. Existují věci, které musíme změnit, ale to se děje po konci každé sezóny,“ dodal Varane. 

Je dobré slyšet, že Varane zůstává. Zinedine Zidane tak bude mít v příští sezóně 3 stopery světových kvalit a bude jen na něm, jak s nimi naloží.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (14 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!