Kádr Realu pro příští sezonu (3. díl): Hráči na hraně

Čas 21. 05. 2019, 12:51 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Isco
Isco

V posledním díle našeho krátkého seriálu se podíváme na hráče Realu, jejichž budoucnost v klubu je nejistá. Na jednu stranu není vyloučeno, že budou součástí týmu i v dalším ročníku, ale je také dost možné, že někteří z nich dostanou Černého Petra. O koho se jedná?

Defenziva

V obraně najdeme dva hráče, o jejichž budoucnosti se hodně spekuluje. Prvním z nich je kometa uplynulé sezony Reguilón. Zatímco pod Solarim mladý Španěl zářil a získal si fanoušky, Zidane ho posadil na lavičku a využíval velmi málo. Navíc se neustále mluví o příchodu nového levého beka.

Druhým propíraným jménem je Nacho. Velký srdcař a univerzální hráč šel s výkony v poslední sezoně velmi výrazně dolů a začíná se mluvit o tom, že už nedostačuje ani jako náhradník. Navíc je o něj zájem. Zároveň je přece jen pravděpodobnější, že ještě sezonu zůstane jako záskok.

Záloha

Rovněž v záložní řadě se zaměříme na dva borce, i když je každý v odlišné situaci. Brahim Diaz totiž dokázal předvést svůj velký potenciál a Real s ním jednoznačně počítá do budoucna. Otázkou ovšem je, zda ho nyní nepošle na hostování, aby hrál pravidelněji. Sám hráč by prý raději setrval.

Jistotu dalšího setrvání nemá ani Isco. Španěl zažil šílenou sezonu, pod Solarim se často nevešel ani na lavičku. Po Zidanově příchodu to vypadalo na velkou renesanci, jenže ani pod Francouzem nakonec Isco nepatřil do základu a když nastoupil, tak předváděl hodně mdlé výkony.

Isco by se tak mohl stát jedním z hráčů, na kterých chce Real vydělat alespoň 200 milionů eur.

Útok

A do třetice dvě jména i v útoku. Na odchod to nejspíš vypadá u Mariana, jelikož na cestě do Realu je Luka Jović z Frankfurtu a Karim Benzema se o své místo bát nemusí. Mariano toho příliš nenahrál ani jako útočník číslo 2 a je tedy pravděpodobnější, že zvolí odchod.

Špatnou sezonu má pak za sebou také Lucas Vázquez, v minulé éře velký Zidanův oblíbenec. Právě jeho poctivá a tvrdá práce nejspíše přesvědčí staronového trenéra, aby si ho ponechal. Jenže zároveň prosakují informace, že s jeho výkony nepanuje spokojenost.

Hráči, kteří jsou podle Marcy na hraně

Post

Smlouva do roku
Nacho stoper 2020
Reguilón levý bek 2020
Isco záložník 2022
Brahim Diaz křídlo 2025
Lucas Vázquez křídlo 2021
Mariano útočník 2023

V prvním díle našeho seriálu jsme se věnovali hráčům, se kterými Real již údajně nepočítá. Ve druhém díle jsme zase vyjmenovali borce, kteří by měli mít jistotu, že v kádru zůstanou i pro příští sezonu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (52 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!