HOSTOVÁNÍ: Ødegaard se dostal do nejlepší jedenáctky Eredivisie! Jako jediný hráč, který není v Ajaxu nebo PSV

Čas 17. 05. 2019, 19:00 | Autor S3F1K
Martin Ødegaard se zanedlouho opět připojí k týmu Realu
Martin Ødegaard se zanedlouho opět připojí k týmu Realu

Obrovský úspěch zaznamenal dvacetiletý Nor, sezóna ve Vitesse mu vyšla parádně a nyní byl zaslouženě vybrán do nejlepší sestavy celé sezóny!

Jak již bylo zmíněno, Ødegaard je jediný hráč v sestavě, který nepůsobí ve dvou nejlepších týmech, a to v Ajaxu nebo PSV. První jmenovaný celek má ale o hráče velký zájem a není nereálné, aby Martin příští sezónu strávil v amsterodamském Ajaxu.

Ale zpět k sestavě, tady je celá jedenáctka: André Onana (Ajax), Denzel Dumfries (PSV), Matthijs de Ligt (Ajax), Daley Blind (Ajax), Angelino (PSV), Lasse Schöne (Ajax), Martin Ødegaard (Vitesse), Frenkie de Jong (Ajax), Hakim Ziyech (Ajax), Luuk de Jong (PSV), Dušan Tadić (Ajax).

Suverénně vládne Ajax, který dodal celkem 7 hráčů, PSV další 3 a celé to uzavírá Ødegaard z Vitesse.

Celkové statistiky mladého norského talentu jsou následující: 31 zápasů, 8 branek a 10 asistencí a pro své spoluhráče vytvořil 110 šancí.

Ødegaardovi končí hostování 30. června, poté se bude opět hlásit v Madridu. Je pravděpodobné, že Zidane ho vezme s týmem do Ameriky na turné a pak se bude řešit, co s hráčem dál. Hostování v Ajaxu, nebo v jiném celku LaLigy je velice pravděpodobné.

Kde bys Martina viděl rád příští sezónu ty?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (6 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!