MARCA: Real dotahuje příchod Hazarda. Kovačić odejde do Chelsea i přes zákaz přestupů

Čas 10. 05. 2019, 14:34 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Eden Hazard
Eden Hazard

Zdá se, že o pořádnou přestupovou ságu máme opět postaráno a to ještě sezona ani neskončila. Hlavní roli bude hrát Eden Hazard. Získá ho Real Madrid? Podle deníku Marca je to velmi nadějné.

Nemusíme dokola opakovat to, co už víme. Eden Hazard je podle všeho přestupu do Realu Madrid nakloněn i přesto, že si jeho tým zajistil Ligu mistrů pro příští sezonu a postoupil do finále Evropské ligy.

Chelsea chce Hazarda udržet stůj co stůj, ale bude to mít velmi těžké. Belgičanovi totiž chybí jen rok ke konci smlouvy a londýnský klub by se těžko smiřoval s tím, aby odešel zdarma.

Podle deníku Marca proto Real s Chelsea intenzivně jedná a jednání vypadají nadějne. Real je známý tím, že pro udržení dobrých vztahů nemá problém nějaký ten milion přihodit a na to by Chelsea mohla slyšet.

Ban pro Chelsea

The Blues každopádně řeší ještě jeden velký problém a tím je zákaz přestupů na 2 následující přestupová období. Poslední nadějí je nedávné odvolání k CAS. Ten jediný může verdikt ještě zvrátit.

Tak jako tak případný trest neovlivní možný příchod Matea Kovačiće. Ten je totiž registrovaným hráčem Chelsea již od léta 2018, a přestože je v klubu pouze na hostování, může ho Chelsea koupit.

Více zdrojů se shoduje, že jde prakticky o hotovou věc. Kovačić na hostování nepředvádí zrovna oslnivé výkony a tak o něj Real nejspíš nemá zájem. Naopak Chelsea ho bude zvlášť při banu potřebovat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!