Vallejo ukazuje svůj potenciál. Jak bude vypadat jeho budoucnost?

Čas 07. 05. 2019, 02:18 | Autor Hawk | Zdrojmanagingmadrid.com
Jesús Vallejo
Jesús Vallejo

Vallejo dostal důvěru od Zidana a v posledních dvou utkáních hrál velmi solidně. Co s ním ale bude dál?

Stoper Realu Madrid Jesús Vallejo odehrál v nepřítomnosti Ramose velmi dobrá utkání. V posledních dvou utkáních mu dal Zidane důvěru, kterou Vallejo dokázal splatit. V zápase s Villarrealem dal dokonce svůj první gól v dresu Bílého baletu a dokázal tak, že pokud zůstane zdravý, tak může hrávat i za Real Madrid.

Vallejo byl vždy jeden velký otazník. V sezóně 2017/18 se stal hráčem Realu Madrid, ale vlastně skoro každý měsíc bojoval se zraněními svalů. Díky těmto zraněním odehrál dosud pouze 18 utkání. Real Madrid přemýšlel, že Valleja a Brahima pošle na hostování, ale oba se v poslední době ukázali jako velmi platní hráči. Ovšem po podpisu Militãa je téměř jisté, že španělský stoper bude muset odejít. Bude to pro něj nejlepší cesta, potřebuje dostávat minuty a dokázat, že když je zdravý, tak je to skvělý stoper. Pokud by se mu to podařilo, mohl by se v budoucnosti do hlavního města Španělska vrátit.

Vallejo byl zraněný už tolikrát, že mnoho fanoušků zapomnělo, jak velký potenciál tento hráč má. Doufejme, že vedení a Zidane si to budou pamatovat, až se otevře přestupové okno. Vallejovi je stále jen 22 let a zaslouží si dostat pořádnou šanci.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!