Číselná rošáda v Realu? Courtois si před novou sezónou chce vzít své oblíbené číslo 13

Čas 04. 05. 2019, 10:40 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Thibaut Courtois
Thibaut Courtois

Ačkoliv se stále mluví o tom, že Courtois zatím nenaplňuje předpoklady a nepodává v dresu Realu výkony, jaké by měl, Belgičan je plně koncentrován na setrvání v Madridu a před novou sezónou plánuje oblékat dres s jiným číslem.

„Příští sezónu bude mezi tyčemi jasná jednička, brankáři ještě neví o tom, kdo z nich to bude,“ řekl nedávno trenér Zidane. V létě se v Realu plánují velké změny, týkat se budou i postu brankáře.

Jedna změna je přeci jen jistá už teď, Belgičan plánuje, že bude oblékat dres s číslem 13, které je jeho oblíbené, nastupoval s ním v Atlétiku i Chelsea. Když však přišel do Realu, toto číslo nosil Kiko Casilla, proto si Thibaut musel vzít číslo 25.

Světová média se nyní předhánějí, které přijde s větší senzací. Jednou označí Courtoise jako jedničku, Keylora jako dvojku, která mu bude krýt záda, pak Keylora spojí v souvistlosti s Juventusem, nebo United. 

A právě poslední jmenovaný celek by mohl být s Keylorem spojován vážněji, z Manchesteru United totiž plánují vykoupit De Geu šejci z PSG, kteří mu slíbili, 'že ho zahrnou zlatem' a jeho místo by mohl zaujmout Keylor Navas.

Všichni stále máme v paměti situaci z před čtyř let, kdy se Keylor už balil směrem na ostrovy, ale nakonec kvůli zpožděnému faxu vše ztroskotalo.

Dojde na přestup o pět let později?

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (7 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!