O talentovaného Odegaarda má zájem i Ajax. Není na prodej, má jasno Real Madrid

Čas 25. 04. 2019, 15:39 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Martin Odegaard
Martin Odegaard

Dvacetiletý norský záložník Martin Odegaard prožívá úspěšnou sezonu v barvách nizozemského Vitesse a to neuniklo pozornosti věhlasnějších klubů. Real Madrid má ale podle informací španělských médií jasno v tom, že mladíka neprodá. Maximem je další hostování.

Ve svých dvaceti letech toho už stihl Martin Odegaard opravdu hodně. Od největšího talentu v historii fotbalu se dostal k vyhořelé nafouknuté bublině. To samozřejmě s nadsázkou.

Faktem je, že Odegaard na sobě nadále pracuje a zlepšení se jednoznačně projevilo. V tuto chvíli prožívá svou nejlepší sezonu, v dresu Vitesse zaznamenal už 8 gólů a 9 asistencí za 35 zápasů.

Je velmi pravděpodobné, že v létě půjde Nor do věhlasnějšího klubu. Na posílený Real Madrid to ale nejspíš ještě stačit nebude. Proto se množí zájemci v čele se semifinalistou Ligy mistrů Ajaxem.

Bílý balet se ale Odegaardových služeb, které získal za dnes směšných 3,5 milionů eur, nehodlá vzdát. Případným zájemcům jednoznačně vzkázal, že prodej nepřipadá v úvahu.

Reálnější variantou je tak další hostování. I to může být pro Ajax stále zajímavé, protože v létě určitě přijde o část své úspěšné sestavy a určitě nehodlá většinu peněz hned rozházet.

Sám hráč se ke spekulacím vyjádřil zatím neurčitě. „Můj agent je s Realem Madrid v neustálém kontaktu. Zvažujeme více variant a teprve uvidíme, co bude pro můj vývoj nejlepší,“ řekl Odegaard.

Podle deníku Marca se o budoucnosti talentovaného záložníka rozhodne po konci sezony, kdy je naplánovaná schůzka v Madridu.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (4 příspěvky) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!