Legendy Realu se posunou. Raúl by měl trénovat Castillu, Xabi Alonso Juvenil A

Čas 10. 04. 2019, 15:45 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Raúl na své rozlučce s Realem Madrid
Raúl na své rozlučce s Realem Madrid

Real Madrid jednoznačně počítá se svými bývalými hráči ve struktuře klubu. Konkrétně je řeč o Raúlovi a Xabi Alonsovi. Oba by podle deníku Marca mohli dostat od nové sezoně ještě větší odpovědnost.

Podle Marcy ještě nejde o definitivní rozhodnutí, ale vypadá velmi pravděpodobně. Vedení Realu je totiž spokojené s prací obou zmíněných borců a s tím, jak se na nové role adaptovali.

Raúl se již během této sezony posunul z trenéra Cadetů na hlavního kouče Juvenilu B, což se rovná B týmu staršího dorostu (U18), jak známe v Česku a na Slovensku.

Od nového ročníku by ale měla španělská legenda opět vystoupat. Raúl by se totiž mohl stát novým trenérem Castilly. Tuto roli momentálně plní José Manuel Díaz.

Nadále se v Castille počítá také s Robertem Carlosem. Ten sice není oficiálně členem aktuálního realizačního týmu, mladým hráčům ale hodně pomáhá a zapojuje se i do tréninku.

Xabi Alonso by se pak měl ujmout místa hlavního trenéra Juvenilu A, tedy nejvyššího dorosteneckého týmu Realu Madrid (U19). Nahradit by měl v této roli současného kouče Daniela Poyatose.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!