Zinedine Zidane chce udržet Raphaëla Varana. Real mu nabídne zvýšení platu

Čas 05. 04. 2019, 10:08 | Autor podvinho | Zdrojas.com
Raphaël Varane a Florentino Pérez
Raphaël Varane a Florentino Pérez

Nejednoho fanouška Realu Madrid tato kauza posledních dní pořádně vyděsila. Odchod Raphaëla Varana? To si mnozí nedovedou představit. Stejně je na tom vedení klubu i trenér Zinedine Zidane.

První informace o tom, že Raphaël Varane chce po sezoně novou výzvu, přinesl francouzský L'Equipe. Madridský deník AS potvrzuje, že na tom něco pravdy je. Stoper Realu údajně odchod skutečně zvažuje.

Real Madrid ale věří, že Varane zůstane v Realu i nadále. „Varane je v Realu Madrid šťastný a je to pro nás velmi důležitý hráč. Zůstane zde po mnoho dalších let,“ tvrdí Emilio Butragueño.

Bílý balet je rovněž ochotný pojistit si Varanovy služby i novou smlouvou se zvýšeným platem. Aktuálně Francouz pobírá 6 milionů eur ročně. To by se mělo změnit a Varane by dostal plat 9 milionů eur ročně. Tím by se zařadil mezi nejlépe placené hráče královského klubu.

Není divu, že se Real v čele s trenérem Zinedinem Zidanem snaží Varana udržet. Zájem o jeho služby totiž údajně projevily PSG a Manchester United. Přesto se zdá pravděpodobnější, že francouzský obránce spojí svou další budoucnost s Realem Madrid.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (29 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!