Vinícius: Barcelona mi nabídla více peněz než Real, ale zvolil jsem nejlepší projekt

Čas 20. 03. 2019, 15:52 | Autor podvinho | ZdrojCadena SER
Vínicius v přípravě proti Juventusu
Vínicius v přípravě proti Juventusu

Je objevem aktuální sezony a jedno z mála pozitiv v kádru Realu Madrid. Vinícius Júnior nyní přiznal, že klidně mohl oblékat barvy největšího rivala. Po důkladném přemýšlení se ale rozhodl pro bílý dres i na úkor nižšího platu.

Vinícius v rozhovoru pro Cadera SER odhalil, že ho lákal i katalánský konkurent Realu. „Barcelona mi chtěla dát více peněz, ale rozhodli jsme se pro nejlepší projekt. Mluvil jsem s Marcelem a Casemirem a oni mi rozhodování hodně usnadnili,“ povídal brazilský mladík.

„Moje rodina i já jsme chtěli žít v Madridu. Jsme fanoušci Realu Madrid,“ vyznal se Vinícius. „Teda, můj táta je hlavně fanouškem Vinícius FC,“ usmál se.

Brazilec aktuálně tvrdě pracuje, aby se ještě v této sezoně vrátil na hřiště. Trénink Viníciuse baví. „Snažím se opravdu tvrdě pracovat a učit se. Pořád je mi jen 18 let. Karim mi hodně radí, také se mnou často mluví Marcelo a pomáhal mi i Solari,“ tvrdil.

Velký tlak spojený s nošením bílého dresu se znakem Realu si ale osmnáctiletá kometa nepřipouští. „Pod tlakem hraju už od dob, kdy jsem hájil barvy Flamenga. Když jsem na hřišti, vůbec to na mě nedoléhá,“ zakončil Vinícius přesvědčivě.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!