Marcos Llorente se po zranění vrací. Záložníka čekají hned dvě výzvy

Čas 20. 03. 2019, 09:43 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Marcos Llorente
Marcos Llorente

Dobrá zpráva přišla z Realu Madrid - záložník Marcos Llorente je po zranění zpět a měl by být po reprezentační pauze k dispozici Zinedinu Zidanovi. Ten tak má konečně parťáka ke Casemirovi.

Zinedine Zidane musel pro svůj první zápas proti Celtě Vigo postavit sestavu bez typického defenzivního záložníka. Marcos Llorente byl zraněný a Casemiro si odpykával jednozápasový trest za dvě žluté.

To se teď změní. Brazilec se pochopitelně bude moci do sestavy vrátit, to samé se ale týká Llorenteho. Ten totiž začal konečně naplno trénovat po svém zranění, které utrpěl v El Clásiku.

Nemusíme připomínat, že španělský středopolař měl před zraněním vynikající formu, které si určitě všiml i Zidane. Proto se nám nyní otevírá jeden zajímavý minipříběh.

Marcos Llorente má nyní příležitost zabojovat o své místo na slunci pro příští sezonu. Je jasné, že francouzský kouč již musí myslet na budoucnost. A zatímco při jeho prvním angažmá Llorente příliš šancí nedostával, nyní by se to mohlo změnit. Pokud dokáže na své výkony navázat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!