Iker Casillas: Militão je fantastický přestup Realu. Proč si myslí, že stoper bude úspěšný?

Čas 19. 03. 2019, 12:00 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Iker Casillas ještě v dresu Realu
Iker Casillas ještě v dresu Realu

Legendární Iker Casillas drží palce milovanému Realu Madrid samozřejmě i po odchodu z klubu. Současný brankář Porta tak má radost z přestupu jeho spoluhráče Édera Militãa a věří, že Bílý balet udělal jeho angažováním skvělý krok.

Jedenadvacetiletý brazilský stoper Éder Militão přestoupil do Realu Madrid za 50 milionů eur a stal se tak oficiálně první posilou staronového trenéra Zinedina Zidana. K týmu se samozřejmě připojí v létě. Sezonu dohraje v Portu, kde se stal už v mladém věku oporou týmu.

To potvrzuje i jeho spoluhráč Iker Casillas. „Porto zariskovalo a dalo mu velkou důvěru i přes jeho mladý věk. Militão ukázal velký charakter. Je to slušný kluk, který chce dělat věci nejlépe, jak to jen jde,“ popsal obránce zkušený gólman.

Casillas je přesvědčený, že právě díky tomu bude Militão pro Real skvělou posilou. „Věřím, že bude úspěšný. Real Madrid udělal vynikající obchod. Získal skvělého hráče s obrovskou budoucností,“ chválí.

A co bude naopak pro Brazilce největší překážkou v jeho novém angažmá? „Jediné, čeho se trochu bojím, je adaptace ve Španělsku. Říkám mu, že až přijede do Madridu, pozná, jaké to je hrát za Real,“ upozorňuje Casillas.

Legenda Realu je zároveň nadšená z návrtau jiné legendy na lavičku. „Zidanův návrat? Miluju to! Jsem velmi šťastný, ačkoliv je jasné, že se tak stalo, protože věci v Realu nešly správným směrem. Nicméně věřím, že Zidane je tou pravou osobou, která přináší fanouškům naději a hodně energie,“ uzavírá Casillas.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!