Hráči za Solariho netruchlí. Přes instagram se s ním téměř nikdo neloučil

Čas 12. 03. 2019, 22:29 | Autor Laša | Zdrojinstagram.com
Santiago Solari
Santiago Solari

Že vztah většiny hráčů Realu Madrid a trenéra Santiaga Solariho nebyl zcela ideální, to lze vyčíst z celé řady ukazatelů. Jedním z nich jsou i sociální sítě.

Když v červnu končil Zinedine Zidane, každý z hráčů se s ním rozloučil na svém instagramovém účtu. Z tohoto pohledu si Santiago Solari své svěřence nezískal. Za měsíce u kormidla mu, v době vydání tohoto článku, poděkovali jen Lucas Vázquez, Marcos Llorente, Vinícius Júnior a Sergio Reguilón. Že to byli právě tito čtyři asi nikoho nepřekvapí. Patřili k Solariho velkým oblíbencům.

Jen pro srovnání, když v červnu končil Zinedine Zidane, rozloučili se s ním všichni hráči tehdejšího A-týmu Bílého baletu.

Jsem velmi vděčný za vaši důvěru, pane. Děkuji za vaši oddanost a rozhodnutí. Máte v sobě DNA Realu Madrid. Jste frajer. Přeji hodně štěstí,“ vzkázal odvolanému trenérovi Lucas.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Muy agradecido por tu confianza en mí, míster. Gracias por tu entrega y tu dedicación. ADN Real Madrid. Eres un crack. Mucha suerte ❤

Příspěvek sdílený Lucas Vázquez (@lucasvazquez91),

„Pane, děkuji vám za to, že jste mi dal příležitost, že jste mi věřil, a že jste mi pomohl ze mě dostat to nejlepší, co jsem v sobě měl. Přeji vám do budoucna jen to nejlepší,“ rozloučil se po svém Marcos Llorente, jeden ze Solariho objevů.

 „Díky za všechno, pane. Za to, že jste mi od mého příchodu ve všem pomáhal. Za vaši důvěru i příležitosti, které jste mi dal. Bůh vám žehnej. Přeji vám v dalším životě vše nejlepší,“ uvedl na svém instagramovém profilu Vinícius, který se pod Santim stal pevným článkem základní sestavy Los Blancos.

Navždy budu vděčný trenérovi, který mi věřil, že mohu hrát za první tým Realu Madrid. Velký profesionál a člověk. Jsem přesvědčen, že se vám bude v dalších letech dařit. Zasloužíte si to. Děkuji ještě jednou za to, že jste mi věřil,“ přidal se ke svým třem spoluhráčům Sergio Reguilón.

Myslím, že i my Santimu něco dlužíme. Převzal tým v nelehké úloze a dělal vše, co bylo v jeho silách, aby Real Madrid dostal na nejvyšší možnou úroveň. I když se mu to nepodařilo, nezapomínejme, že je Madridista tělem i duší! Ať se ti Santi v dalším angažmá daří, stejně jako v osobním životě!

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (41 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!