Martin Ødegaard pravidelně nastupuje ve Vitesse, zájem hlásí slavný Ajax

Čas 05. 03. 2019, 11:01 | Autor S3F1K | Zdrojtransfermarkt.de
Martin Odegaard
Martin Odegaard

Norský záložník, patřící Realu Madrid, jenž momentálně kroutí sezónu na hostování v Arnhemu, svými dobrými výkony upoutal pozornost největšího nizozemského týmu, tvrdí to deník Radio Marca.

Hbitý záložník, či spíše pravé křídlo, nastupuje pravidelně a svými výkony udivuje nizozemský fotbal. V probíhající sezóně nastoupil celkem do 25 zápasů (21 v lize, 4 v poháru), ve kterých si celkem připsal 7 branek a 6 asistencí. Na hřišti strávil celkem 2042 minut, což je průměrně téměř 82 minut na jeden zápas, Ødegaard je tedy platným členem týmu.

Deník 'Radio 'Marca' nyní přišel s informací, že se o hráče zajímá slavný Ajax Amsterdam. Za hráče je prý ochoten nabídnout až 20 milionů eur.

Dvacetiletý levonohý fotbalista je v Arnhemu na hostování, které mu vyprší na konci této sezóny, čili Ødegaard se 1. července bude hlásit opět v Madridu. V královském velkoklubu má smlouvu do konce června 2021. 

V Madridu nejspíše opět absolvuje předsezónní přípravu a poté se rozhodne, co pro tohoto mladého šikulu bude nejlepší. Osobně si nemyslím, že by jej Real Madrid prodal, v úvahu by připadalo možné hostování, Ajax by mu určitě prospěl, záleží ale, zda by klub na hostování přistoupil, nebo by chtěl hráče koupit natrvalo.

Co si o celé situaci myslíš ty? Dej nám vědět v diskuzi.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (13 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!