José Mourinho: Hazard by v Realu zářil, Bayern krouží kolem Marca Asensia

Čas 25. 02. 2019, 11:43 | Autor S3F1K | Zdrojgoal.com
José Mourinho
José Mourinho

Londýnská Chelsea má na následující dvě přestupová období zakázáno podepisovat nové hráče, tudíž nebude moct sehnat náhradu za Edena Hazarda, ten tak buď prodlouží smlouvu a nebo příští rok odejde zadarmo.

O zájmu Realu o belgického křídelníka se toho napsalo už mnoho. Přestup byl na spadnutí už loni po mistrovství světa v Rusku, kapitán národního týmu Belgie ale v Londýně zůstal a tak se očekávalo, že Hazard bude hlavní přestupovou bombou letního transferového období.

Jenže čáru přes rozpočet celému přestupu udělala FIFA, když Chelsea zakázala podepisovat nové hráče po dobu dvou období. 'Modří' mají po celé Evropě na hostováních zhruba 40 hráčů, ovšem nikdo z nich není natolik kvalitní, aby nahradil osobnost Edena Hazarda, takže je pravděpodobné, že se Hazarda Chelsea letos prostě nevzdá. Hráče, které Chelsea půjčila jiným týmům využít do nové sezóny může, protože jsou to všichni kmenoví hráči klubu.

K možnému přestupu se vyjádřil i bývalý kouč Realu a Chelsea, který oba dva týmy skvěle zná, milovaný a nenáviděný Special One. Podle něj má Eden kvalitu na to, aby v Realu zářil a strhl na sebe pozornost a tlak, který s tím samozřejmě souvisí.

Naopak o jednoho hráče je zájem v Německu a není řeč o nikom jiném, než o Marcu Asensiovi, o kterého se zajímá Bayern Mnichov. Ten jej podle deníku Don Balon připraven do Madridu poslat 120 milionů eur a hráči nabídnout lukrativní kontrakt. 

Asensio má smlouvu do roku 2023, letos zasáhl celkem do 31 duelů, průměrně strávil na hřišti necelých 52 minut, vstřelil 5 branek a dalších 5 připravil pro své spoluhráče.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (22 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!