Courtois: Bale má talent, ale někdy ho nedokáže ukázat. Proč se mu přezdívá Golfista?

Čas 19. 02. 2019, 19:10 | Autor S3F1K | Zdrojfotbalportal.cz ; marca.com ; as.com
Gareth Bale
Gareth Bale

Poměrně kriticky se vyjádřil gólman Realu Thibaut Courtois na adresu Garetha Balea. Není žádným tajemstvím, že Bale doteď neovládá španělštinu, ale nově jsme se dozvěděli, že Velšan sabotuje i stmelující týmové večeře. Své k tomu řekl i Marcelo.

„Po odchodu Kika Casilly vedle mě sedí jenom Gareth Bale a já si nemám s kým povídat,“ začal Marcelo. „Bale neumí španělsky, mluví jen anglicky, takže se dorozumíváme gesty. Řekne jen 'ahoj' nebo 'dobré víno',“ povzdechl si brazilský bek.

Ještě dále šel ale gólman, který je v Realu teprve pár měsíců. Nedávno jsme měli týmovou večeři. Ale Bale ani Kroos nepřišli. Podle nich byla večeře moc pozdě. Měli jsme sraz ve 21:30, večeřet jsme začali ve 22:15 a o půlnoci jsme si ještě všichni dali kafe. Do postele jsme šli kolem jedné. Trénink jsme měli až v jedenáct. Mně se zdálo, že to byl dostatečný čas na to se vyspat. Ale Bale nám řekl: Nepůjdu s vámi, kluci. Půjdu do postele v jedenáct. A fakt nepřišel," uvedl Courtois.

Má v sobě velký talent, ale je to velká škoda, že ho tolikrát není schopen ukázat. Já například žiju jako někdo, kdo se v Madridu narodil a vyrůstal. Večeřím pozdě, chodím pozdě spát... Je to můj životní styl."

A proč si Bale vysloužil přezdívku Golfista? Když má několik dní volno, odjede do Walesu místo toho, aby zůstal ve Španělsku. Tam může hrát golf na hřišti se třemi jamkami, které má na zahradě, speciálně vytvořené pro něj", zakončil Courtois.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (26 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!