Butragueño: Barcelona hraje v neděli, my už v sobotu. To nás překvapuje

Čas 07. 02. 2019, 13:43 | Autor Laša | Zdrojas.com
Emilio Butragueño
Emilio Butragueño

Emilio Butragueño byl po utkání spokojený s výkonem Los Blancos. Čemu ale příliš nerozumí, je tvoření kalendáře. Zápasy s Alavésem, Barcelonou a Atléticem se Realu vměstnají do sedmi dnů. Barcelona stejnou porci zápasů (Valencia, Real a Bilbao) má rozloženou do devíti dnů, čili o dva více.

Prvních 20 minut patřilo nám. Vstřelili jsme vedoucí branku a mohli jsme přidat i druhou, která by dost možná byla rozhodující. Zápas byl vyrovnaný. Postupně zvyšovali tlak a čekali na svoji příležitost. Druhá půle patřila spíše jim.

Barcelona má skvělý tým, pro který není problém dostat pod tlak jakéhokoliv soupeře. Výkon našeho týmu byl ale pozoruhodný, dokázali jsme zmírnit jejich velký útočný potenciál. S podporou našich fanoušků se nám snad podaří dostat se do finále.

Pro Viníciuse to byl těžký zápas, ale opět předvedl své možnosti. Byl rychlý a ukázal svoji dobrou tvář.

Kalendář je velmi těžký. Jsme překvapeni z toho, že Barcelona, která hrála doma, má další zápas až v neděli, kdežto my hrajeme již v sobotu odpoledne. Také před utkáním měli o den oddychu více. Oni hráli v sobotu, my s Alavésem v neděli. Ale kalendář skládá vedení La Ligy, my to musíme respektovat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (20 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!