Marca: Zranění Garetha Balea není vážné. Chybět by měl maximálně 15 dnů

Čas 05. 01. 2019, 09:21 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Gareth Bale se zranil
Gareth Bale se zranil

Čtvrteční zápas ve Villarrealu si Gareth Bale může dát do sbírky. V utkání se totiž opět zranil, čímž se počet jeho zdravotních komplikací za dobu, kdy hraje za Real Madrid, zvýšil již na 22.

Velšan se zranil v závěru 1. poločasu proti Villarrealu. Podle informací deníku Marca by jeho absence měla trvat v rozmezí 10 – 15 dnů.

V pátek ráno Gareth absolvoval lékařské vyšetření, které odhalilo lehké zranění na lýtku. Je tak zcela jisté, že s ním Santiago Solari nemůže počítat pro nedělní utkání s Realem Sociedad. Scházet však bude i v úvodním zápasu Copy proti Leganésu, a také příští víkend, kdy Real bude hrát v Seville proti Betisu.

Pokud půjde rekonvalescence dobře, mohl by teoreticky stihnout odvetu proti Leganésu. Dá se však očekávat, že zrovna v jeho případě nebudou lékaři a realizační tým s uzdravením pospíchat.

Je tedy velmi pravděpodobné, že Bale nestihne ani domácí zápas proti Seville 19. ledna, který vychází na den, kdy by se měl nejpozději vrátit.

Gareth Bale se tak zařadil po bok dalších zraněných hráčů – Mariana, Marca Asensia a Marcose Llorenteho. Marodka Los Blancos se tak začíná rozšiřovat.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (17 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!