AKTUALIZACE: Keylor Navas prodloužil smlouvu s Realem. Zájem o něj nemáme, uvedl Emery

Čas 03. 01. 2019, 18:35 | Autor Laša | Zdrojas.com, marca.com
Keylor Navas
Keylor Navas

Situace na trhu s přestupy se mění každou minutou. Své do toho ještě přidávají senzacechtivá média, která publikují mnohdy neověřené zprávy. Dopoledne jsme vás s odkazem na The Sun informovali, že je Keylor Navas v hledáčku Arsenalu. O pár hodin později ale zřejmě nic z toho neplatí. BBC s odkazem na Emeryho zájem Kanonýrů popřela. Marca i As navíc dnes uvedly, že Navas v Realu prodloužil smlouvu.

Dalšího brankáře nepotřebujeme, uvedl Emery

Anglický deník The Sun převzal zprávu o údajném zájmu Arsenalu o brankáře Los Blancos Keylora Navase od katalánského Sportu (ZDE). Trenér Gunners Unai Emery ale celou věc popřel.

Není pravda, že bychom o Navase usilovali. Jsem s naší brankářskou trojicí spokojení. O Navasovi jsme se nikdy ani nebavili.“ otiskla jeho slova britská BBC.

Tři tyče Arsenalu hájí v této sezóně Bernd Leno, Petr Čech a Emiliano Martínez. Papírově jde o silnou brankářskou trojici. Na zlepšení obranné fáze svého týmu chce Emery pracovat právě s těmito gólmany.

Keylor prodloužil o rok smlouvu s Realem

Jen krátce poté, co Sport a The Sun psaly o zájmu Arsenalu, přišly deníky Marca a As, které mají obecně velmi blízko k Realu, s informací, že Keylor prodloužil smlouvu v Bílém baletu.

Informace nejprve zazněla v pořadu Jugones na TV Sexta. Zdroje obou deníků ji ale potvrdily.

Keylor Navas smlouvu prodloužil již před několika týdny. Dle nového kontraktu, s platností do 30. června 2021, by si Navas měl přijít na 5 milionů euro ročně.

Marca i As se shodují, že tímto je prakticky vyloučen jeho možný přestup v lednovém období.

Ačkoliv Navas nemá důvěru Santiaga Solariho, a musí se smiřovat s pozicí dvojky za Thibautem Courtoisem, z Madridu odcházet nechce.

Real mu přirostl k srdci a chce se ještě porvat o své místo v klubu. Jeho rodina je navíc v Madridu spokojená a odcházet z města nechce.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (11 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!