Modrić prý odmítl prodloužit smlovu s Realem Madrid. Chce vyšší plat?

Čas 28. 12. 2018, 14:11 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com, goal.com
Chce Modrić vyjednat lepší podmínky?
Chce Modrić vyjednat lepší podmínky?

Začíná mise jménem Udržet Modriće v Madridu. Španělský klub reaguje na snahu Interu Milán Chorvata přivést do Itálie. Držitel Zlatého míče však podle televize Telemadrid odmítl první nabídku na prodloužení smlouvy.

Luka Modrić přebíral den po Vánocích cenu pro nejlepšího sportovce Chorvatska za rok 2018. Krátce po ceremoniálu prohlásil, že chce zůstat hráčem Bílého baletu.

„Mým osobním cílem a velkým přáním je ukončit kariéru v Realu Madrid,“ citoval Modriće server Goal.com. „K dosažení toho musím být schopný hrát na nejvyšší úrovni. To nebude snadné.“

Jenže pouhý den po tomto prohlášení přišla televizní stanice Telemadrid se zprávou o odmítnuté nabídce prodloužení smlouvy. Real Madrid prý znervózněl kvůli serióznímu zájmu Interu Milán o služby nejlepšího hráče světa.

Modrić má v Madridu smlouvu do roku 2020 s platem přibližně šest a půl milionu eur. Nová nabídka je osm milionů eur ročně a kontrakt do rok 2021. Chorvat prý nabídku odmítl a rozhodl se počkat na lepší podmínky.

Hráčův agent Vladica Lemić moc dobře ví, že Modrićovi nyní zvládne vyjednat mnohem lepší podmínky. Ačkoliv je hráčovi už třiatřicet let, v létě mu Inter nabízel roční mzdu deset milionů eur. A nabídka z Číny byla dokonce dvojnásobná.

Začíná tvrdé vyjednávání.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (25 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!