Simeone rýpal do Realu. Dělá to, aby byl populární u fanoušků, vzkázal mu ostře Courtois

Čas 16. 12. 2018, 12:40 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Thibaut Courtois
Thibaut Courtois

Tohle přátelství je nejspíš definitivně pryč. Trenér Atlétika Madrid Diego Simeone a brankář Realu Thibaut Courtois si přes média vyměnili kritické vzkazy. Do všeho se přidal i Luka Modrić. O co šlo?

Diego Simeone si rýpl do Realu na poslední tiskové konferenci. „Zlatý míč měl vyhrát Antoine Griezmann,“ zpochybnil triumf Luky Modriće. A poté naznačil, že mají hráči Realu v individuálních cenách výhodu...

„Thibaut Courtois se stal nejlepším brankářem světa. Ale když byl s námi, vyhrával Keylor Navas, i když byl v Levante... Chápete?“ vyslal Simeone ne úplně jasný vzkaz.

Oba hráči Bílého baletu nicméně měli jasno a nenechali nikoho na pochybách, co si o Simeoneho slovech myslí.

„Simeone se vždy snažít najít něco, za co by mohl Real kritizovat. Není správné, aby někdo zpochybňoval naše úspěchy, včetně dvou památných výher nad Atlétikem,“ reagoval Modrić.¨

Ještě dál šel Courtois, bývalý Simeoneho svěřenec. „Simeone se otírá o Real, aby byl populární mezi fanoušky Atlétika. Vždy to dělal. Kritizuje Real za to, že je nejlepší na světě,“ nebral si gólman servítky.

„Říká, že jsem vyhrál trofej díky tomu, že jsem v Realu Madrid, ale ještě během MS jsem byl v Chelsea. Hlasovalo se, když jsem byl v Chelsea. Myslím, že není fér můj úspěch takto shazovat,“ dodal Courtois.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (23 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!