Paradox Realu. Horší výkony i čísla, ale na čelo má klub blíže než v minulé sezoně

Čas 14. 12. 2018, 20:29 | Autor podvinho | Zdrojmarca.com
Real Madrid v přípravě
Real Madrid v přípravě

Real Madrid prožívá otřesnou sezonu, ostuda střídá ostudu a fanoušci jsou právem naštvaní. O to paradoxnější je momentální situace Bílého baletu, která, z pohledu bodů, není zase tak špatná.

Real Madrid má na svém kontě v této sezoně o 7 gólů méně než v té předchozí touhle dobou a hned o 8 branek více inkasoval. Navíc má o tři porážky více než pod vedením Zinedina Zidana loni na podzim.

Přesto má momentálně Bílý balet ztrátu na první Barcelonu „jen“ 5 bodů. V minulé sezoně to bylo v polovině prosince o tři body více, na Barcelonu Real ztrácel 8 bodů a tuto ztrátu již smazat nedokázal.

Paradoxní je rovněž situace v Lize mistrů. V předchozí sezoně Zidanovi svěřenci prohráli jen jednou a získali 13 bodů, přesto to stačilo pouze na druhé místo a Real následně vyfasoval silné PSG.

V aktuálním ročníku milionářské soutěže prohrál Real hned dvakrát a získal 12 bodů. I tak skončil na prvním místě své skupiny a jeho soupeřem pro osmifinále bude některý z druhých týmů.

Na druhou stranu to samozřejmě nemůže přebít mnohdy hrozivé výkony královského týmu. Pokud chce Real svou „šťastnou bodovou situaci“ využít, musí se sakra rychle zlepšit.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (12 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!