Santiago Solari má důvěru Realu Madrid a stává se definitivně hlavním trenérem

Čas 12. 11. 2018, 22:15 | Autor thjuks | Zdrojas.com, marca.com
Santiago Solari
Santiago Solari

Výhra na hřišti Celty Vigo byla pro vedení Realu Madrid potvrzením toho, že Santiago Solari si zaslouží dostat šanci jako hlavní trenér Bílého balet. Dočasný trenér po odvolání Julena Lopeteguiho se stává hlavním trenérem s regulérní smlouvou.

Královský klub měl po odvolání Lopeteguiho odvolání z funkce 14 dnů na to, aby jmenoval nového hlavního kouče. Regule dovolují, aby v tuto dobu vedl tým dočasný trenér. A tím se stal Santiago Solari, tehdejší trenér rezervního týmu a bývalý záložník Realu Madrid.

Čtyři zápasy a čtyři výhry. Vše vrcholilo povedeným zápasem na hřišti Celty Vigo, kde Real vyhrál 4:2. 

Den po zápase, tedy v poslední možný termín na jmenování nového kouče, se vedení Realu definitivně rozhodlo dát Solarimu šanci. Klub si zatím s oficiálním prohlášením dává načas, ale seriózní agentury Reuters a AFP informují, že mají informace ze Španělské fotbalové federace. „Vše je v pořádku. Real Madrid nám poslal jeho kontrakt a není s tím žádný problém,“ citovala agentura AFP svůj zdroj z Federace.

Španělský deník AS píše, že Santiago Solari podepsal kontrakt do roku 2020. Teoreticky by tak měl být hlavním trenérem Realu Madrid do konce příští sezóny.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (24 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!