Zápas ve Vigu bolel. Obranu Los Blancos nadále kosí zranění

Čas 12. 11. 2018, 08:45 | Autor Laša | Zdrojmarca.com
Zraněný Nacho
Zraněný Nacho

Santiago Solari dostal nelehký úkol. Po mizerném říjnu zakončeném debaklem v El Clásiku musel znovunastartovat motory Realu Madrid. Na tom by nebylo nic neobvyklého. Jenže práci argentinskému trenérovi ztěžují zranění, a to hlavně obránců.

Ve Vigu kvůli zranění jako první odpadl Casemiro, a to již v 19. minutě. Podle deníku Marca si při souboji s Maxi Gómezem vyvrtl kotník. Zastoupit jej musel Dani Ceballos.

44. minuta byla konečnou pro Sergia Reguillóna, který pocítil bolest v zadním stehenním svalu. Solari proto musel nasadit Javiho Sáncheze, pro kterého to na Balaídos byla ostrá premiéra v La Lize.

I do třetice musel trenér Los Blancos střídat kvůli zranění. Tentokrát to odnesl Nacho, který nemohl pokračovat kvůli problémům v levém koleni. Jenže to už Solari neměl odkud brát, a tak jej nahradil Marcem Asensiem.

Casemiro a Nacho ještě v pondělí absolvují vyšetření, podle zpráv Marcy se ale minimálně v případě Nacha lékařský tým Realu obává delšího zranění.

Zranění tří defenzivních hráčů tak velmi ztížila cestu Los Blancos za třemi body. Připomeňme, že Casemiro je schopen se zatáhnout na pozici stopera.

Real tak ve Vigu dohrával se třemi klasickými obránci, přičemž na levou stranu se musel zatáhnout Lucas Vázquez. To vše v době, kdy hosté bránili vedení 2:1 a připravovali se na závěrečný tlak Celty. Ta se ale o možnost připravila sama nejprve faulem v pokutovém území, a pak i vyloučením Cabrala.

Obrana Los Blancos momentálně připomíná lazaret. Zranění totiž jsou Dani Carvajal, Nacho, Jesús Vallejo, Marcelo, Raphaël Varane a Sergio Reguillón. K nim tedy ještě připočtěme i defenzivního záložníka Casemira.

Real Madrid má na soupisce áčka osm obránců. Zbyli mu tedy dva stateční: Sergio Ramos a Álvaro Odriozola. Ty doplnil mladík Javi Sánchez z Castilly.

Pokud je tedy ve Španělsku trenér, který uvítá reprezentační přestávku, pak je to Santiago Solari. Kluboví lékaři mají nyní 14 dnů na to, aby co nejvíce hráčů dali do pořádku.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (5 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!