Gareth Bale prolomil černou sérii. Skóroval po 532 minutách

Čas 08. 11. 2018, 17:54 | Autor thjuks | Zdrojmarca.com
Gareth Bale slaví gól proti Viktorii Plzeň

Tohle Bale potřeboval. Konečně skórovat a v uvolněném zápase si zvednout sebevědomí. Bale působil v Plzni dobrým dojmem. Jeden gól dal a na další přihrál Benzemovi.

Trvalo to až pekelně dlouho. Bale zlomil černou sérii, která začala 19. září v domácím zápase proti AS Řím (3:0). Poté následovala dlouhá série sedmi zápasů, ve které nedokázal útočník Realu rozvlnit síť soupeře.

Jedna z priorit (prozatímního) trenéra Solariho je zvednou Balea. To se mu zdá se daří. V Plzni byla k vidění jedna z nejlepších verzí Garertha Balea za poslední týdny.

Bale po 532 minutách čekání konečně skóroval, když z voleje levou nohou prostřelil v závěru prvního poločasu brankáře Hrušku. Předtím hlavou připravil gól Benzemovi. V závěru navíc trefil brankovou konstrukci.