Cristiano Ronaldo: Florentino Pérez mě vždy viděl pouze jako nástroj k obchodu

Čas 29. 10. 2018, 16:53 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com
Cristiano Ronaldo a Florentino Pérez
Cristiano Ronaldo a Florentino Pérez

Časopisu France Football se rozpovídal Cristiano Ronaldo a samozřejmě se nevyhnul otázkám o Realu Madrid, vyjádřil se i k prezidentovi, se kterým zřejmě neměl nejlepší vztah.

„Florentino Pérez se o mě nikdy nezajímal jinak, než v obchodním směru. Věci, které mi řekl, nebyly od srdce,“ začal Ronaldo.

„Dosáhl jsem v Madridu mnoha neuvěřitelných úspěchů, zažil jsem spoustu skvělých momentů se skvělými spoluhráči, to si budu pamatovat do konce života. Nemohu samozřejmě zapomenout ani na fanoušky, i ty budu mít ve svém srdci, ale po devíti letech přišel čas na změnu.“

„Poslední dobou jsem se již v klubu necítil, tak jako na začátku, prezident se na mě díval, jako bych už nebyl pro tým nezbytný,“ uzavřel svou řeč o Madridu CR7.

„Kdyby to bylo pouze o penězích, nešel bych do Juventusu, ale do Číny, kde jsem mohl brát pětkrát více, než v Realu Madrid. Nepřišel jsem do Itálie kvůli penězům, v Madridu mi nabízeli totéž, ne-li více. Rozdílem bylo, že v Juventusu mě opravdu chtěli. Přišli a řekli na rovinu, jak moc o mě stojí. To byl ten rozdíl.“

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (37 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!