AKTUALIZACE: Conte Real nepovede, klub (dočasně) vede Solari

Čas 29. 10. 2018, 15:35 | Autor S3F1K | Zdrojmarca.com; as.com
Julen Lopetegui
Julen Lopetegui

Ještě dnes odpoledne se zdálo, že je pouze otázkou času angažování Antonia Conteho coby nového trenéra Los Blancos, ale věci nabraly rychlý spád a Ital tak na lavičku nejspíše neusedne.

Prohra 1:5 na Camp Nou se nejspíše stane osudnou trenérovi Lopeteguimu. Španěl měl již delší dobu nůž na krku a byl pod obrovským tlakem, protože takhle špatný start do sezóny Real Madrid nepamatuje.

Přestože Lopetegui po nástupu tvrdil, "že je obrovská výzva, postavit tým bez Cristiana Ronalda", zdá se, že je to také nad jeho síly. Real má problémy v obraně, nedokáže střílet branky, skóre 14:14 po 10ti zápasech je více než výmluvné. Aktuálně tým z hlavního města sídlí na 9. (!!!) místě ligové tabulky za celky jako Alavés, Levante, Valladolid nebo Getafe.

Kouč Realu i po zápase tvrdil, že situace se ještě dá zvrátit, koneckonců je opravdu teprve říjen a na první místo tabulky Real ztrácí 7 bodů, ale chce to opravdu razantní krok, změnu a tu Lopetegui zřejmě zařídit nedokáže. Jeho styl Realu prostě nesedí, to je potřeba uznat.

Jak již bylo zmíněno, dnes by měl cestovat do Londýna Antonio Conte, který je stále pod smlouvou v Chelsea, právě proto, aby tamní kontrakt rozvával a mohl se upsat Los Blancos. Celá operace by měla být oficiální během dvou dnů.

Sami hráči byli dnes velice překvapení, když je na tréninku vedl Lopetegui. Zdá se ale, že to byl jeho poslední trénink na lavičce Realu.

Příští zápas odehraje Real již ve středu na půdě Melilly v rámci Copa del Rey a je otázkou, kdo v tu dobu bude sedět na lavičce.


AKTUALIZOVÁNO (29.10.2018 19:10)

Podle španělských médií se Conte rozhodl nabídku Realu nepřijmout, poté co si měl prostudovat celý projekt. Rozhodně prý nešlo o finance. Největším favoritem je nyní Santiago Solari, jenž vede Castillu.

V případě odvolání Lopeteguiho mu Real bude nucen zaplatit téměř 18 milionů eur a dalších 10 by stálo případné angažování Conteho.

AKTUALIZOVÁNO (29.10.2018 21:30)

Klub odvolal Julena Lopeteguiho. Klub zatím povede kouč Castilly.

Komentáře fanoušků

Zobrazit diskuzi (18 příspěvků) Zobrazování komentářů pod článkem a jejich přidávání je jen pro registrované!